• 1 z 2
 

Gamma Tlakoměr Control

 

Automatický měřič krevního tlaku určený pro každodenní kontrolu. Mějte tlak pod kontrolou díky spolehlivému tlakoměru Gamma.

740 Kč
   
Kód produktu 28782
Kategorie Automat
 

Tlakoměr Gamma Control se snadným ovládáním je velice vhodný pro seniory. Stačí vložit baterie, nasadit manžetu, stisknout knoflík a vyčkat na výsledek. Ten se zobrazí na velkém a přehledném displeji, který je vhodný také pro osoby se slabším zrakem. Tlakoměr zobrazí poslední naměřenou hodnotu. Součástí je pouzdro se zipem, do kterého můžete zabalit tlakoměr na cesty. Napájí se pomocí baterií nebo adaptéru (není součástí balení). Manžeta je vhodná pro obvod paže 22 – 32 cm.

Vlastnosti:

  • Extra velký displej
  • Paměť posledního měření
  • Manžeta pro obvod paže 22 – 32 cm
  • Ukazatel slabé baterie
  • Cestovní pouzdro

Při dodržování následujících pravidel dosáhnete nejlepšího a nejspolehlivějšího výsledku: Vložte do přístroje baterie nebo jej připojte do sítě pomocí adaptéru. Nasaďte manžetu 2 – 3 cm nad loketní kloub, ideálně ve stejné výšce jako je srdce. Tlak měřte vždy na stejné paži. Zůstaňte 2 minuty v klidu sedět. Nyní zapněte přístroj a vyčkejte na výsledek měření. Během měření se nehýbejte a nemluvte. Během chvíle znáte výši krevního tlaku a počet pulsů.

hmotnost 355 g (bez baterií)
napájení 4 x AA 1,5 V (baterie jsou součástí balení)
rozměry (dך×v) 138 x 96 x 50 mm
rozsah měření Tlak: 30 - 280 mmHg, Pulz: 40 - 199 tepů / min
záruční doba 5 let
výrobce GAMMA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: