Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Zvlhčovač vzduchu Stylies Lynx
| Kategorie: | Zvlhčovače vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 7640115593924 |
I přes své kompaktní rozměry dosahuje ultrazvukový zvlhčovač Lynx vysokého zvlhčovacího výkonu 300 ml/h, díky kterému zajistí účinné zvýšení vlhkosti i ve větších prostorách s plochou až 40 m2. Kromě tichého provozu a jednoduché obsluhy nabízí řadu nadstandardních funkcí, jako jsou 360° otočná tryska, náladové světlo či oblíbená funkce aromaterapie.
Moderní vzhled zvlhčovače podtrhuje zaoblený design s praktickým vrchním plněním a náladové LED podsvícení, které se plynule mění podle aktuální naměřené vlhkosti v místnosti.
Funkce a vlastnosti zvlhčovače vzduchu Stylies Lynx
- objem nádržky 3 litry
- 3 stupně rychlosti ventilátoru
- noční režim – vypnutí podsvícení
- náladové světlo – změna barvy podsvícení
- aromaterapie
- automatické vypnutí při nedostatku vody
- antibakteriální stříbrná kostka CleanCube – zabraňuje množení bakterií a dalších choroboplodných zárodků v nádržce
Parametry
| Barva | bílá |
|---|---|
| Rozměry (cm) | 21.8 × 21.7 × 27.5 |
| Hlučnost | 32 dB |
| Časovač | ne, ne |
| Noční režim | ano |
| Dálkové ovládání | ne |
| Automatická regulace | ano |
| Ionizátor | ne |
| Ovládání přes mobilní telefon | ne, ne |
| Počet stupňů výkonu | 3 |
| Rozměry (š × h × v) | 243 × 188 × 188 mm |
| Senzor vlhkosti | ano |
| Max. velikost místnosti/prostoru | 40 m2 |
| Max. příkon | 23 W |
| Regulátor vlhkosti (hygrostat) | ano |
| Aromaterapie | ano |
| Předehřev vody / příhřev mlžiny | ne |
| Princip zvlhčování | ultrazvuk |
| Změkčovací filtr (patrona) | ne |
| Čištění vzduchu | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
