Zvlhčovač vzduchu s čištěním Boneco H700 Smart
| Kategorie: | Zvlhčovače vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 7611408029307 |
Boneco H700 Smart přináší inovaci do péče o vzduch v domácnosti. Nabízí 3 provozní režimy – zvlhčování, čištění vzduchu nebo hybridní režim, který kombinuje obě funkce. Díky velké nádržce na vodu, tichému chodu a vysokému zvlhčovacímu výkonu až 1010 ml/h je ideální pro větší prostory, jako jsou byty, kanceláře nebo prostorné obývací pokoje.
Pokročilá filtrace vzduchu
- Omyvatelný předfiltr – zachytává vlasy, zvířecí chlupy, domácí prach a další větší nečistoty.
- HYBRID filtr 2 v 1 – obsahuje pylový filtr, který velmi účinně zachytí z nasávaného vzduchu jemný prach, pylové i zvířecí alergeny, spory plísní a bakterie. Vrstva z aktivního uhlí pak pohlcuje nepříjemné pachy, kuchyňské výpary i škodlivé chemické látky.
Mobilní aplikace Boneco Healthy Air
Boneco H700 Smart díky bezdrátovému Wi-Fi rozhraní můžete ovládat na dálku. Aplikace umožňuje nastavovat cílovou vlhkost, měnit provozní režimy, plánovat až 12 individuálních časovačů a sledovat historii kvality vzduchu a vlhkosti. Aplikace také umožňuje regulovat jas displeje podle okolního světla a upozorňuje na nutnost čištění či výměny filtru. Nechybí ani podpora hlasového ovládání přes Google Home a Amazon Alexa.
3 provozní režimy
- hybridní režim – zařízení současně zvlhčuje i filtruje vzduch díky přiloženému HYBRID filtru
- zvlhčování vzduchu bez čištění – po vyjmutí HYBRID filtru pracuje přístroj jen jako zvlhčovač
- čištění vzduchu bez zvlhčování – s prázdnou nádrží na vodu bude přístroj fungovat jako samostatná čistička vzduchu
U všech tří provozních režimů jsou k dispozici následující programy:
- Automatický – na základě hodnot naměřených hygrostatem přístroj sám upravuje výkon zvlhčování. Jakmile vzdušná vlhkost dosáhne 50 %, zařízení se přepne do pohotovostního režimu a znovu se spustí, pokud vlhkost klesne pod nastavenou úroveň.
- Manuální – pomocí otočného voliče na přední straně lze nastavit intenzitu zvlhčování v šesti stupních. Požadovanou cílovou vlhkost je možné upravit v mobilní aplikaci.
- Režim Baby – přednastavená cílová vlhkost je zvýšena na 60 %, což je vhodnější pro kojence a malé děti. Aby byl provoz co nejtišší, je ventilátor omezen na stupně 1–4. Režim se aktivuje v mobilní aplikaci.
- Spánkový režim – cílová vlhkost je nastavena na 45 % a rychlost ventilátoru je omezena na stupeň 1, aby byl provoz maximálně tichý. Režim se aktivuje v mobilní aplikaci.
Další funkce a vlastnosti zvlhčovače vzduchu Boneco H700 Smart
- 6 úrovní výkonu
- prachový senzor – v reálném čase sleduje aktuální koncentraci nečistot ve vzduchu
- LED displej – zobrazení aktuální vlhkosti a kvality vzduchu, zvoleného režimu a dalších provozních informací
- aromaterapie – stačí přidat několik kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje do vestavěné nádržky a okamžitě si vytvoříte příjemnou relaxační atmosféru
- automatické vypnutí při nedostatku vody v nádržce
- antibakteriální úprava vody – ionizační stříbrná tyčinka využívá přirozené antimikrobiální vlastnosti stříbra, aby udržovala vodu v nádržce hygienicky čistou
- režim odstranění vodního kamene – odvápnění přístroje pomocí odvápňovacího prášku CalcOff A7417
Obsah balení
- zvlhčovač vzduchu
- HYBRID filtr A681
- odpařovací rohož AH700
- stříbrná ionizační tyčinka Ionic Silver Stick A7017
- čisticí a odvápňovací prášek CalcOff A7417
- napájecí adaptér
- stručný návod
Parametry
| Barva | bílá |
|---|---|
| Max. vzduchový výkon | 190 m³/h |
| Hmotnost | 10,7 kg |
| Napájení | ze sítě |
| Automatické vypnutí | ano |
| Rozměry (cm) | 40 × 50 × 100 |
| Hlučnost | 47 dB |
| Časovač | ano |
| Objem nádrže | 10 l |
| Noční režim | ano |
| Dálkové ovládání | ne |
| Automatická regulace | ano |
| Indikátor výměny/údržby filtru | ano |
| Ionizátor | ne |
| Ovládání přes mobilní telefon | ano |
| Počet stupňů výkonu | 6 |
| Rozměry (š × h × v) | 448 × 347 × 490 mm |
| Senzor vlhkosti | ano |
| Max. velikost místnosti/prostoru | 150 m² |
| Max. příkon | 26,5 W |
| Regulátor vlhkosti (hygrostat) | ano |
| Aromaterapie | ano |
| Předehřev vody / příhřev mlžiny | ne |
| Princip zvlhčování | studený odpar |
| Čištění vzduchu | ano |
| Vrchní plnění | ne |
| Regulace výkonu | ano |
| Max. zvlhčovací výkon | 1010 ml/h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
