Zvlhčovač vzduchu Lanaform Charly
| Kategorie: | Zvlhčovače vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 5410984795505 |
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu pro děti Lanaform Charly
Zvlhčovač vzduchu Lanaform Charly se stane starostlivým pomocníkem dítěte. Zajistí mu klidné noci díky vysoké zvlhčovací kapacitě, která naplní místnost zdravým a čistím vzduchem. Je energeticky nenáročný, má veselý vzhled a je vhodný do prostorů s dětmi.
Objem nádrže je 5 l. Ventilační systém rozptyluje vodu ve formě studené páry a tím dodává požadovanou vlhkost. Zvlhčovač vzduchu Charly je schopen zvlhčovat více než 17 hodin. Tichý chod přístroje umožňuje provoz i v nočních hodinách. Lze dokoupit ionizační stříbrnou tyčinku, která zaručuje hygienickou nezávadnost vody a je účinná proti bakteriím.
Je vybaven zásobníkem pro esenciální oleje, vestavěným ionizátorem vzduchu s trvalým provozem a indikátorem prázdného zásobníku vody. Přístroj je tichý a umožňuje nastavení množství páry.
Vlastnosti zvlhčovače:
- Zvyšuje a udržuje relativní vlhkost v místnosti
- Odstraňuje elektrostatický náboj
- Zlepšuje kvalitu vzduchu v místnosti
- Výdrž až 17 hodin
- Zásobník aroma esencí
Příliš suchý a nekvalitní vzduch může být důvodem řady onemocnění: nemoci dýchacího traktu, respirační problémy, dehydratace atd. Pro člověka je nejpříjemnější relativní vlhkost vzduchu v rozmezí 45% až 55%.
Belgická společnost Lanaform má široké produktové portfolio, které zasahuje především do oblastí zdraví, krása a wellness. Díky dynamickému týmu dokázali prorazit se svými produkty také v zahraničí. Dnes prodává Lanaform do více jak 30 zemí světa. Jednou z klíčových ambicí je neustálá inovace a vývoj s využitím nových technologií.
Parametry
| Rozměry (cm) | 26 × 26 × 36 |
|---|---|
| Hlučnost | 25 dB |
| Časovač | ne, ne |
| Noční režim | ne |
| Ionizátor | ne |
| Rozměry (š × h × v) | 235 × 240 × 330 mm |
| Max. velikost místnosti/prostoru | 25 m2 |
| Max. příkon | 36 W |
| Regulátor vlhkosti (hygrostat) | ne |
| Aromaterapie | ano |
| Předehřev vody / příhřev mlžiny | ne |
| Princip zvlhčování | ultrazvuk |
| Změkčovací filtr (patrona) | ne |
| Čištění vzduchu | ne |
| Vrchní plnění | ne |
| Regulace výkonu | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
