Tip Efekt lupa
  • 1 z 4
 

PELO Infračervený teploměr Swift

 

Infračervený bezkontaktní teploměr PELO změří teplotu stiskem jediného tlačítka a výsledek znáte během vteřiny.

680 Kč
   
Kód produktu 28767
Značka Pelo
Kategorie Měřící přístroje
 

Infračervený teploměr PELO Rychlý výsledek a přesné měření? Na teploměry PELO se můžete spolehnout. Jediné tlačítko stačí k tomu, abyste zjistili teplotu čela nebo předmětu. Výsledek se zobrazí na podsvíceném displeji již za 1 vteřinu. 25 posledních měření se uloží do paměti teploměru, takže můžete mít přehled o vývoji teploty během onemocnění. Díky bezkontaktní technologii je měření zcela hygienické a velice snadno změříte teplotu dětem, které jsou neustále v pohybu. Podsvícený displej zajisté oceníte při měření teploty v noci.

Režim čelo a předmět Teploměr umí měřit ve dvou režimech – režim „čelo“, kdy měříme tělesnou tepotu a režim „objekt“. Funkce měření se přepíná posuvným tlačítkem po levé straně těploměru.  Režim čelo nejčastěji využijeme při měření teploty během nemoci. Čtení teploty je velice snadné díky podsvícení displeje, který se zabarví podle výše naměřené teploty. Zeleně podsvícený displej značí naměřenou tělesnou teplotu nižší než 37 °C. Oranžové podsvícení je při teplotách od 37 – 37,9 °C. Při vyšších teplotách je displej červený. Režim měření „objekt“ můžete využít např. pro měření teploty vody ve vaničce, teplotu příkrmů nebo mléka. Většinu času tráví teploměr v lékárničce, když jej nejvíce potřebujete, můžou být baterie vybité. Proto je teploměr PELO vybaven dvěmi tužkovými bateriemi, které většina lidí doma má (např. v ovladači apod.). Správné měření teploty je buď na spánku nebo mezi očima. Modrá dioda slouží k tomu, abychom se na tato místa dobře trefili. Akustický signál značí proběhnuté měrení. Obě tyto funkce se dají vypnout, abychom např. nerušili dítě ve spánku. Při zapnutí se na displeji ukáže poslední naměřená hodnota, snadno tedy během dalšího měření porovnáte, zda se teplota snižuje či zvyšuje. Čidlo teploměru je „utopené“. Nedochází tedy tak často ke znečištění a není potřeba jej tak často čistit.

Vlastnosti teploměru

  • Výsledek měření během vteřiny
  • Automatické vypnutí
  • Paměť na posledních 25 měření
  • Podsvícený displej podle naměření hodnoty
  • Vysoká přesnost
  • Měření čela i objektu
  • Zvuková signalizace
  • Možnost výběru měřící jednotky: °C nebo °F
  • Vzdálenost měření 3 cm

Německá značka PELO působí na trhu od roku 2017. Přesto, že funguje teprve pár let, vytvořila slušné portfolio zdravotních produktů. Neustálá kontrola kvality, inovace a funkčnost produktů je naším každodenním chlebem. Název Pelo znamená v řeči lesothského národa srdce. Srdce je metaforou pro práci a úsilí, které se snažíme vkládat do všech našich produktů.

hmotnost 75 g
napájení 2 x baterie AAA (součástí balení)
přesnost měření 0,1°C
rozměry (dך×v) 168 x 54 x 44 mm
rozsah měření Režim Tělo: 32 – 42,9◦C, Režim Objekt: 0 – 99,9◦C
třída ZP IIa
záruční doba 2 roky
výrobce Pelo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: