Osobní ventilátor Boneco F50
| Kategorie: | Ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 7611408016741 |
Popis produktu
Firma Boneco přichází s novou řadou ventilátorů, které oceníte především v horkých a parných dnech. Ventilátor F50 se stane vaším osobním sluhou. Budete nadšeni jeho nevšedním vzhledem a velice čistým a jemným designem. Díky výběru vysoce kvalitního materiálu je také velice odolný. Má kompaktní velikost a díky USB kabelu jej můžete použít téměř kdekoliv. Díky své velikosti a nízké hmotnosti jej můžete snadno přenášet. Tichý provoz vás nebude rušit v pracovním procesu, při meetingu ani během týmové práce.
Napájecí kabel USB a USB-C, který je součástí balení, můžete připojit téměř kamkoliv (PC, notebook, power bank, USB zásuvka). Vybrat si můžete ze dvou rychlostí pomocí moderního dotykového ovládání.
Přednosti produktu:
- Malý a elegantní
- USB-C připojení
- 2 stupně výkonu
- Dotykové ovládání
- Velmi nízká spotřeba energie
Historie rodinné společnosti Boneco AG sahá až do roku 1956. V tomto roce založil Hans Frei se svým synem Rolandem v garáži rodinného domu ve Švýcarsku společnost Plaston. Jejich příběh patří mezi ty šťastné. Společnost, která dnes funguje pod názvem Boneco, se stala velice úspěšnou mezinárodní společností na celosvětovém trhu v oblasti Úpravy vzduchu. Dlouholeté zkušenosti dostaly Boneco na špičku v řešení kvality a designu.
Parametry
| Rozměry (cm) | 40 × 50 × 100 |
|---|---|
| Hlučnost | 46 dB |
| Počet stupňů výkonu | 2 |
| Rozměry (š × h × v) | 104 × 104 × 120 mm |
| Max. příkon | 2,25 W |
| Možnost náklonu | ne |
| Oscilace | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
