Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Nerezový stojanový ventilátor Stylies Uranus
| Kategorie: | Ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 7640115593153 |
Stylový stojanový ventilátor v moderním nerezovém provedení obstojí v každém moderním interiéru. Díky robustní kovové konstrukci zůstává stabilní i při nejvyšších otáčkách. Přesnější nasměrování proudu vzduchu zajišťuje funkce automatické horizontální oscilace a možnost manuálního náklonu hlavy ventilátoru.
Funkce a vlastnosti
- 12 rychlostních stupňů
- automatická oscilace: vlevo a vpravo 30° | 60° | 90°
- manuální oscilace: nahoru a dolů 35°
- multifunkční otočný ovladač s LED displejem
- časovač automatického vypnutí (1h, 2h, 4h, 8h)
- bezpečnostní kryt vrtule
- dálkové ovládání
Ocenění německého spotřebitelského magazínu Haus and Garten
Parametry
| Barva | antracitová |
|---|---|
| Max. vzduchový výkon | 3454 m3/h |
| Rozměry (cm) | 43.5 × 44 × 76 |
| Hlučnost | 42,6–54,5 dB |
| Časovač | ano |
| Noční režim | ne |
| Dálkové ovládání | ano |
| Ovládání přes mobilní telefon | ne, ne |
| Počet stupňů výkonu | 12 |
| Rozměry (š × h × v) | 357 × 315 × 939 mm |
| Max. příkon | 35 W |
| Možnost náklonu | ano |
| Oscilace | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
