Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Nerezový podlahový ventilátor Stylies Castor
| Kategorie: | Ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 7640115593177 |
Stylový podlahový ventilátor v moderním nerezovém provedení obstojí v každém moderním interiéru. Díky robustní kovové konstrukci zůstává stabilní i při nejvyšších otáčkách. Pro přesnější nasměrování proudu vzduchu je k dispozici možnost vertikálního náklonu hlavy ventilátoru.
Funkce a vlastnosti
- 3 rychlostní stupně
- stabilní základna
- manuální nastavení svislého náklonu v rozsahu 180°
- bezpečnostní kryt vrtule
Ocenění německého spotřebitelského magazínu Haus and Garten
Parametry
| Barva | antracitová |
|---|---|
| Max. vzduchový výkon | 1219 m3/h |
| Rozměry (cm) | 39.6 × 40.5 × 20.5 |
| Hlučnost | 29–54 dB |
| Časovač | ne, ne |
| Noční režim | ne |
| Dálkové ovládání | ne |
| Ovládání přes mobilní telefon | ne, ne |
| Počet stupňů výkonu | 3 |
| Rozměry (š × h × v) | 333 × 175 × 363 mm |
| Max. příkon | 40 W |
| Možnost náklonu | ano |
| Oscilace | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
