Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Odvlhčovač vzduchu Stylies Regulus
| Kategorie: | Odvlhčovače vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 7640115593672 |
Kompresorový odvlhčovač Stylies Regulus účinně zabraňuje nadměrné kondenzaci vody, tvorbě plísní a množení roztočů ve vlhkých místnostech o velikosti až 40 m2. Díky vestavěnému hygrostatu dokáže automaticky udržovat vlhkost v interiéru na optimální hodnotě kolem 50 %. Přístroj poslouží i jako užitečný pomocník při sušení prádla.
Další funkce a vlastnosti odvlhčovače vzduchu
- 4 provozní režimy - automatický, normální, sušení prádla, ventilace
- Nastavení cílové vlhkosti v rozmezí 30–80 %
- 2 stupně výkonu ventilátoru
- Časovač automatického vypnutí
- Kontinuální odvlhčování (hadice je součástí balení)
- Odnímatelná nádržka na vodu s objemem 2,5 l
- Indikátor plné nádržky
- Funkce automatického odmrazování
- Dětská pojistka
- Kolečka pro snadnou manipulaci
Parametry
| Barva | bílá, šedá |
|---|---|
| Rozměry (cm) | 26 × 30 × 50 |
| Hlučnost | 45 dB |
| Časovač | ano |
| Noční režim | ne |
| Automatická regulace | ano |
| Ionizátor | ne |
| Ovládání přes mobilní telefon | ne, ne |
| Počet stupňů výkonu | 2 |
| Rozměry (š × h × v) | 290 × 240 × 460 mm |
| Senzor vlhkosti | ano |
| Max. velikost místnosti/prostoru | 30 m2 |
| Max. příkon | 250 W |
| Autorestart | ano |
| Indikátor plné nádržky | ano |
| Kolečka | ano |
| Použité chladivo | R290 |
| Regulátor vlhkosti (hygrostat) | ano |
| Technologie odvlhčování | kondenzační, kompresorová |
| Odvlhčovací výkon | 12 l / 24 h |
| Čištění vzduchu | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
