Odvlhčovač s čističkou vzduchu Meaco Dry Arete® One 6L
| Kategorie: | Odvlhčovače vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 5060409605768 |
Velmi tichý kondenzační odvlhčovač s čističkou vzduchu MeacoDry Arete One 6L si poradí s nadměrnou vlhkostí a kondenzací vody v interiéru, čímž zamezí růstu plísní a vzniku nepříjemného zápachu v menších místnostech s nedostatečným odvětráváním.
Řada odvlhčovačů Arete® byla pojmenována po řecké bohyni dokonalosti. Výrobce se tímto jménem inspiroval a během vývoje kladl velký důraz na detaily a důkladné testování, aby byl výsledný produkt vyladěn k dokonalosti.
Funkce čištění vzduchu
MeacoDry Arete® One během odvlhčování ze vzduchu zároveň odstraní polétavý prach, pyly, zvířecí alergeny a bakterie. O kvalitní filtraci se postará plnohodnotný HEPA filtr třídy H13, který zachytí mikročástice s vysokou účinností 99,75 %. Funkci čištění vzduchu je možné používat i samostatně bez jeho odvlhčování.
Volitelně je možné dokoupit uhlíkový filtr, který pomůže s odstraněním nepříjemného zápachu a některých těkavých organických látek ze vzduchu.
Inovativní design vytvořený ve spolupráci se zákazníky
Produktová řada odvlhčovačů MeacoDry Arete® je výsledkem pětiletého vývoje a testování, do kterého bylo zapojeno více než 2000 zákazníků. Během vývoje se výrobce soustředil na zjednodušení ovládání, snížení provozní hlučnosti a dosažení vysoké energetické účinnosti.
Intuitivní ovládání
Obsluha odvlhčovače Arete® One je maximálně intuitivní a veškeré funkce nastavíte pouhým dotykem. Díky digitálnímu LED displeji získáte úplnou kontrolu nad nastavením přístroje. Aby nedošlo k náhodné změně nastavení, je k dispozici dětský zámek.
Velmi tichý provoz
Řada odvlhčovačů Meaco Dry Arete patří mezi jedny z nejtiššíxh odvlhčovačů na trhu. Hlučnost při standardním provozu dosahuje u modelu 6L maximálně 35 dB, v nočním režimu dokonce jen 32 dB. Výjimečně tichý chod potvrzuje i mezinárodní certifikace Quiet Mark.
Inteligentní režim sušení prádla
V tomto režimu přístroj odvlhčuje při maximálním výkonu po dobu 6 hodin. V případě, že úroveň vlhkosti poklesne pod 35 %, odvlhčování se automaticky vypne. Ventilátor je i nadále v provozu, aby se prádlo rychleji usušilo.
Klíčové vlastnosti odvlhčovače vzduchu MeacoDry Arete® One 6L
- 4 provozní režimy – chytrý režim odvlhčování / kontinuální odvlhčování / čištění vzduchu / režim sušení prádla
- noční režim – rychlost ventilátoru je nastavena na nejnižší stupeň a podsvícení ovládacího panelu je vypnuto
- velmi tichý provoz
- funkce sušení prádla
- omyvatelný prachový předfiltr
- přehledný dotykový ovládací panel s LED displejem
- postranní průduchy usnadní nasávání vzduchu, pokud je přístroj umístěn blízko ke stěně
- odnímatelná nádržka na vodu s objemem 1,8 l
- indikátor plné nádržky na vodu
- průzor pro kontrolu hladiny vody v nádržce
- možnost kontinuálního odvodu kondenzátu (součástí přístroje je adaptér pro připojení zahradní hadice s průměrem 12,5 mm, hadice není součástí balení)
- dětský zámek
- propracovaný design
- vysouvací madlo usnadní manipulaci s přístrojem
- madlo pro navinutí kabelu
- originální britský design
Obsah balení
odvlhčovač, HEPA filtr, adaptér pro připojení hadice, návod k obsluze
Britský specialista na odvlhčování vzduchu
Britská značka odvlhčovačů Meaco byla založena v roce 1991 a ve svých počátcích se zaměřovala na vývoj technologií zajišťujících optimální kvalitu ovzduší v muzejních prostorech. Od roku 2009 se značka specializuje na segment domácího a průmyslového odvlhčování a aktuálně se řadí mezi přední výrobce kvalitních a oceňovaných produktů, které dodává do celého světa.
Parametry
| Barva | bílá, černá |
|---|---|
| Max. vzduchový výkon | 65 m³/h |
| Hmotnost | 7,9 kg |
| Napájení | ze sítě |
| Rozměry (cm) | 37 × 28.5 × 51.5 |
| Hlučnost | 35 dB |
| Časovač | ne, ne |
| Objem nádrže | 1,8 l |
| Noční režim | ano |
| Dálkové ovládání | ne |
| Automatická regulace | ano |
| Indikátor výměny/údržby filtru | ne |
| Ionizátor | ne |
| Ovládání přes mobilní telefon | ne, ne |
| Počet stupňů výkonu | 2 |
| Rozměry (š × h × v) | 288 × 214 × 395 mm |
| Senzor vlhkosti | ano |
| Max. velikost místnosti/prostoru | 25 m² |
| Max. příkon | 101 W |
| Autorestart | ano |
| Indikátor plné nádržky | ano |
| Kolečka | ne |
| Použité chladivo | R290 |
| Regulátor vlhkosti (hygrostat) | ano |
| Rozsah provozní teploty | 5–35 °C |
| Technologie odvlhčování | kondenzační, kompresorová |
| Odvlhčovací výkon | 6 l / 24 h |
| Čištění vzduchu | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
