Adsorpční odvlhčovač vzduchu Meaco DD8L Pro
| Kategorie: | Odvlhčovače vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 5060409605225 |
Zajistěte si zdravé a suché prostředí i v chladnějších místnostech s adsorpčním odvlhčovačem Meaco DD8L Pro. Tento výkonný a inteligentní pomocník je navržen speciálně pro menší nevytápěné prostory, jako jsou koupelny, sklepy, prádelny nebo garáže. Účinně reguluje vlhkost, pomáhá předcházet vzniku plísní a vytváří příjemnější a zdravější klima ve vašem domově.
Efektivní odvlhčování i v chladnějším prostředí
Díky adsorpční technologii je odvlhčovač plně funkční i při nízkých teplotách v rozmezí 1–10 °C, což z něj činí ideální řešení pro chladné prostory, kde běžné kompresorové odvlhčovače ztrácejí účinnost.
Rychlé sušení prádla
Tento speciální režim kombinuje cílené proudění vzduchu, teplo a optimalizované řízení ventilátoru, díky čemuž suší prádlo rychleji a účinněji než běžné odvlhčovače. Nastavitelná automatická lamela na výstupu vzduchu umožňuje nasměrovat suchý vzduch přímo na pověšené prádlo a výrazně tak zkrátit dobu sušení.
Možnost vzdáleného ovládání přes mobilní aplikaci
Meaco DD8L Pro lze pohodlně ovládat na dálku prostřednictvím mobilní aplikace Meaco, díky které máte vlhkost v domácnosti vždy pod kontrolou. Odvlhčovač jednoduše spárujete s chytrým telefonem (Android, iOS) přes bezdrátové Wi-Fi rozhraní a využívat můžete i hlasové ovládání pomocí Google Assistant nebo Amazon Alexa.
Prémiový LED displej
Dotykový ovládací panel s displejem umožňuje snadnou kontrolu vlhkosti a pohodlné nastavení přístroje. Přehledně zobrazuje všechny důležité informace, včetně aktuální a cílové vlhkosti, zvoleného režimu, časovače či indikace výměny filtru. Nejpoužívanější funkce pak aktivujete jednoduše jedním stisknutím tlačítka.
Čistší a zdravější vzduch
Vestavěný sterilizační ionizátor pomáhá přímo ve vzduchu redukovat viry, bakterie, plísně, pachy. Zároveň zajišťuje svěží vzduch v místnosti a snižují prašnost. Funkce ionizátoru je volitelná.
4 provozní režimy
- Chytrý režim odvlhčování – ventilátor přizpůsobuje otáčky naměřené vzdušné vlhkosti v místnosti. Cílovou hodnotu vlhkosti lze nastavit v rozmezí 40–70 % v krocích po 5 % (výchozí nastavení je 55 %).
- Úsporný režim Smart Energy – umožňuje řídit spotřebu energie automaticky nebo manuálně. V automatickém režimu odvlhčovač sám přizpůsobuje výkon a rychlost ventilátoru aktuální vlhkosti, zatímco manuální režim umožňuje nastavit spotřebu a rychlost přesně podle vašich potřeb.
- Kontinuální odvlhčování – odvlhčování probíhá nepřetržitě bez ohledu na okolní vlhkost vzduchu.
- Režim sušení prádla – nepřetržité vysoušení při maximální rychlosti ventilátoru a plně otevřené lamele, dokud relativní vlhkost nedosáhne 35 %. Pro úsporu energie se odvlhčovač po 6 hodinách automaticky vypne.
Další funkce a vlastnosti odvlhčovače Meaco DD8L Pro
- 3 rychlosti ventilátoru
- noční režim – ventilátor pracuje na nejnižší rychlost, lamela je plně otevřená a podsvícení ovládacího panelu je vypnuto, aby vás přístroj během spánku nerušil
- časovač – nastavení automatického vypnutí a zapnutí za 1–24 hodin
- nastavení automatického pohybu lamely – úzký (0° až 15°), střední (0° a 40°), široký (0° a 85°), otevřeno (85°)
- automatický restart – po přerušení dodávky elektřiny si přístroj pamatuje naposledy zvolené nastavení
- omyvatelný prachový filtr – zachycuje hrubé nečistoty, jako jsou vlasy, prach, hmyz nebo zvířecí srst, a chrání tak vnitřní části přístroje před zanesením
- dětská pojistka – uzamknutí ovládacího panelu pro ochranu před nežádoucím přenastavením přístroje
- indikace plné nádržky
- možnost kontinuálního odvodu kondenzátu – s dodaným adaptérem lze připojit standardní zahradní hadici s vnitřním průměrem 12,5 mm (hadice není součástí balení)
- odnímatelný držák pro navíjení kabelu
Obsah balení
odvlhčovač vzduchu, úchyt kabelu, adaptér pro připojení hadice, návod k obsluze
Britský specialista na odvlhčování vzduchu
Britská značka odvlhčovačů Meaco byla založena v roce 1991 a ve svých počátcích se zaměřovala na vývoj technologií zajišťujících optimální kvalitu ovzduší v muzejních prostorech. Od roku 2009 se značka specializuje na segment domácího a průmyslového odvlhčování a aktuálně se řadí mezi přední výrobce kvalitních a oceňovaných produktů, které dodává do celého světa.
Parametry
| Barva | bílá, černá |
|---|---|
| Max. vzduchový výkon | 175 m³/h |
| Hmotnost | 8,7 kg |
| Napájení | ze sítě |
| Rozměry (cm) | 39 × 22.5 × 55 |
| Hlučnost | 50 dB |
| Časovač | ano |
| Objem nádrže | 2 l |
| Noční režim | ano |
| Dálkové ovládání | ne |
| Automatická regulace | ano |
| Indikátor výměny/údržby filtru | ne |
| Ionizátor | ano |
| Ovládání přes mobilní telefon | ano |
| Počet stupňů výkonu | 3 |
| Rozměry (š × h × v) | 356 × 230 × 577 mm |
| Senzor vlhkosti | ano |
| Max. velikost místnosti/prostoru | 25 m² |
| Max. příkon | 623 W |
| Autorestart | ano |
| Indikátor plné nádržky | ano |
| Kolečka | ne |
| Použité chladivo | - |
| Regulátor vlhkosti (hygrostat) | ano |
| Rozsah provozní teploty | 1–35 °C |
| Technologie odvlhčování | adsorpční |
| Odvlhčovací výkon | 7,97 l / 24 h |
| Čištění vzduchu | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
