Masážní podložka Lanaform Back Massager
| Kategorie: | Masážní podložky |
|---|---|
| EAN: | 5410984571802 |
Popis přístroje
Vibrační masážní podložka Lanaform Back Massager promění jakékoliv křeslo v relaxační masážní zónu. Vibrační masáž, která je doplněna tepelným systémem, uvolní zádové svaly, sníží napětí a navodí příjemnou relaxaci. Podložka je přenosná, můžete ji použít doma, v autě nebo např. v práci na kancelářském křesle a dopřát si tak chvíli pohody s protistresovou a uvolňující masáží.
Masážní podložku také zajisté oceníte po náročném a namáhavém pracovním dni z pohodlí domova. Hoďte stres za hlavu a užijte si naplno chvíli pohody. Hýčkejte své unavené svaly a zmírněte bolesti zad.
Užitečné vlastnosti:
- Dálkové ovládání
- Potah lze prát pouze ručně
- 4 vibrační programy + 1 automatický program
- 4 intenzity masáže
- 4 masážní zóny (horní zádová část, dolní zádová část, dolní část a stehna)
- Funkce zahřívání
- Časovač (15, 30 a 60 minut)
- Adaptér do zásuvky v automobilu
- Popruhy pro připevnění k sedačce nebo křeslu pro větší stabilitu
Vibrační masáž
Vibrační masáž je technika, při níž se pohybem shora dolů tkáně střídavě stlačují a uvolňují. Často se jedná o mírný třes prováděný povrchem dlaní nebo pouze špičkami prstů jedné nebo obou rukou. Tato technika zklidňuje podrážděný nervový systém, uvolňuje svaly a současně stimuluje krevní oběh.
Belgická společnost Lanaform má široké produktové portfolio, které zasahuje především do oblastí zdraví, krása a wellness. Díky dynamickému týmu dokázali prorazit se svými produkty také v zahraničí. Dnes prodává Lanaform do více jak 30 zemí světa. Jednou z klíčových ambicí je neustálá inovace a vývoj s využitím nových technologií.
Parametry
| Barva | černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,9 kg |
| Napájení | 220-240 V / 50 Hz |
| Rozměry (cm) | 40 × 50 × 100 |
| Časovač | Ano (15, 30 nebo 60 minut) |
| Dálkové ovládání | ano |
| Počet stupňů výkonu | 4 |
| Rozměry (š × h × v) | 47 x 105,5 x 5 cm |
| Max. příkon | 10 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
