Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Kosmetické zrcátko Lanaform Wall Mirror
| Kategorie: | Kosmetické přístroje |
|---|---|
| EAN: | 5410984058679 |
Popis produktu:
Kosmetické zrcátko s velkým desetinásobným zvětšením Lanaform Wall Mirror je určeno k připevnění na zeď. Má dvě ramena spojená otočnými klouby, díky nimž lze zrcátko připravit do nejvhodnější pozice. LED osvětlení zlepšuje viditelnost tváře během úpravy nebo líčení.
Vlastnosti:
- LED osvětlení
- Desetinásobné zvětšení
- Pohyblivé rameno
- Naklápěcí plocha zrcadla
Belgická společnost Lanaform má široké produktové portfolio, které zasahuje především do oblastí zdraví, krása a wellness. Díky dynamickému týmu dokázali prorazit se svými produkty také v zahraničí. Dnes prodává Lanaform do více jak 30 zemí světa. Jednou z klíčových ambicí je neustálá inovace a vývoj s využitím nových technologií.
Parametry
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry (d x š x v) | 25 x 9,5 x 24 cm |
| Výrobce | Lanaform |
| Napájení | 3 x baterie AA |
| Rozměry (cm) | 40 × 50 × 100 |
| Zvětšení | x10 |
| Průměr zrcadlové plochy | 15 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
