Čistička vzduchu Winix Zero
| Kategorie: | Čističky vzduchu |
|---|---|
| EAN: | 8809490581332 |
Čistička je vhodná do středně velkých prostor, jako jsou např. obývací pokoje, kanceláře nebo ordinace. Neobyčejně vysoký výkon, vysoká účinnost a velmi nízká spotřeba energie je zaručená certifikacemi. Nabízí jednoduché ovládání a nenáročnou údržbu.
Klíčové funkce a vlastnosti
- doporučeno pro místnosti do 99 m2 (běžné čištění, prevence)
- doporučená velikost místnosti pro alergiky a astmatiky je do 35 m2 (přefiltrovaní 4,5× za hodinu)
- 5 rychlostních režimů
- 4 stupně čištění s účinností 99,999 % (omyvatelný předfiltr, HEPA H13, uhlíkový filtr, PlasmaWave®)
- automatický, manuální a noční režim
- indikátor kvality vzduchu – zobrazení aktuálního znečištění vzduchu ve 3 úrovních
- indikátor výměny filtru – inteligentní vyhodnocení na základě provozní doby a výkonu čištění
- prachový senzor – citlivě vyhodnocuje kvalitu vzduchu a automaticky reguluje výkon
- světelný senzor – přepíná do nočního režimu, přičemž ztlumí jas panelu a přepne čističku do tichého režimu
- přehledný ovládací panel s LED indikací
- časovač – automatické vypnutí za 1, 4 nebo 8 hodin
- možnost prodloužení záruky na 3 roky na základě registrace do 30 dnů od nákupu u autorizovaného prodejce
Indikátor kvality vzduchu
Senzor prachových částic nepřetržitě monitoruje kvalitu vzduchu v místnosti a automaticky reguluje výkon čističky. Když senzor zaznamená znečištění (zvířený prach, kouř, ultrajemné částice) změní se barva indikátoru kvality vzduchu a zvýší se rychlost čištění. Takto čistička díky senzoru aktivně reaguje na znečištění ve vzduchu, které byste jinak dýchali.
Vysoce účinný filtrační systém
Pokročilý filtrační systém odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, cigaretový kouř, bakterie a viry, spory plísní, organické chemické látky a pachy z domácnosti. Patentovaná technologie PlasmaWave® vytváří kladné a záporné ionty, které na molekulární úrovni rozkládají nečistoty ve vzduchu a navíc dochází k jeho svěžímu nabití, jako je tomu v přírodě.
- Aktivní uhlíkový filtr – odstraňuje ze vzduchu zápach, různé škodlivé plyny a těkavé organické látky.
- HEPA filtr H13 – zachytí až 99,999 % všech alergenů a nečistot od velikosti 0,003 mikronu jako jsou pylová zrnka, roztoči, spóry plísní, ultrajemné částice prachu, zvířecí alergeny, bakterie, mikroorganismy a kouř.
- Technologie PlasmaWave – vytváří hydroxyly, které neutralizují zápachy, škodlivé plyny, těkavé organické látky a ničí viry a bakterie. Čištěním nevzniká škodlivý ozón.
Certifikovaná účinnost
- ECARF – tuto certifikaci získávají pouze výrobky, které splňují přísná kritéria účinnosti a jsou tedy vhodné pro lidi trpící alergiemi. Jedním z požadavků je i přísné kritérium týkající se produkce ozonu.
- UK Allergy – tento certifikát udělený The British Allergy foundation deklaruje, že produkt byl testován v nezávislé laboratoři s prokázáním účinnosti na odstranění či snížení alergenů.
Prodloužená záruka:
Získání prodloužené záruky na 3 roky je snadné. Stačí se registrovat na stránkách Winix.cz, kde najdete podrobné informace k prodloužené záruce.
Parametry
| Rozměry (cm) | 43.5 × 26.5 × 63.5 |
|---|---|
| Color | white, black |
| Max. air output | 390 m3/h |
| Dimensions (w x d x h) | 380 × 208 × 600 mm |
| Max. input power | 70 W |
| Noisiness | 50,6 dB |
| Number of power stages | 4 |
| Timer | ano |
| Max. room/space size | 62 m2 |
| Ionizer | ano (plazmový) |
| Night mode | ano |
| Remote control | ne |
| Filter replacement/maintenance indicator | ano |
| Automatic regulation | ano |
| Control via mobile phone | ne |
| Odor and gas sensor | ne |
| Dust sensor | ano |
| Light sensor | ano |
| Humidity sensor | ne |
| Air humidification | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
